מה אני עושה

כל הדרכים שבהן אני הופכת את המילים והמספרים שלכם לסיפור שכולם מבינים

כותבת תוכן מקצועי נגיש

לאורך הקריירה עברתי בתחנות שונות וצברתי המון ידע מקצועי. מסטודנטית בבנק ישראל, לעיסוק ברגולציה במשרד האוצר, לחינוך פיננסי ולכל הפרויקטים שעשיתי ככותבת תוכן ויועצת עצמאית. מעבר להיכרות המעמיקה עם מוצרים ושירותים פיננסיים ועם הרגולציה שחלה עליהם, המסע שעשיתי לימד אותי המון על אנשים. על הקושי הפסיכולוגי שלנו להתמודד עם החלטות פיננסיות ועל החששות והטעויות שכולנו עושים ברגעים האלה. 

התוכן שאני כותבת לחברות וארגונים שונים, מכיל את כל התובנות הללו שצברתי בדרך ומעודכן לפי הוראות הרגולציה. אני יודעת עד כמה המחלקות המשפטיות הן חלק אינהרנטי בתהליך העבודה שלכם על יצירת התוכן ומבינה היטב את גודל האחריות לספק מידע מדויק ומהימן שמתאים בדיוק לאסטרטגיה השיווקית שלכם ולקהל היעד. התוכן המדויק והמקצועי שאני כותבת, חוסך לכם המון עבודה ומצמצם את סבבי התיקונים וההערות למינימום ההכרחי. פחות עבודה לכם, ליועצים המשפטיים ו… גם לי.

כתיבת תוכן מקצועי
  • כתבות ומדריכים לאתרי חברות ולאתרי קידום
  • כתבות תוכן שיווקי לפרסום בעיתונות הכלכלית
  • תוכן לקורסים ולחוברות מידע
  • תסריטים לסרטוני מידע מקצועי
  • טפסים ושאלונים
  • תוכן לכנסים מקצועיים
  • תכנים לקהילות
מחקרי שוק וניתוח מידע

עורכת מחקרי שוק וניתוחי מידע

מחקר שוק מקיף או ניתוח מידע מאפשרים לכם לדייק את התוכנית העסקית שלכם ולבנות מוצרים ושירותים מנצחים. תואר בכלכלה, תואר שני במסלול מחקרי במדיניות ציבורית ושנים של ניתוח מקורות מידע מגוונים ומעקב שוטף אחר ההתפתחויות והחידושים בשוקי הפיננסים בארץ ובחו״ל הכשירו אותי לבצע עבורכם מחקר שוק מקיף או ניתוח מידע שיציף עבורכם את כל השאלות והתובנות החשובות. אני לא עוד חברה למחקרי שוק. אני מתמחה באופן בלעדי במוצרים ושירותים פיננסיים שנותנים ערך ללקוח. 

כותבת ניירות עמדה ודוחות

לאורך השנים כתבתי עשרות ניירות עמדה ודוחות במהלך הקריירה והלימודים האקדמיים שלי. שנים של עבודה בממשלה, תואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד, הובילו אותי לגיבוש מתודולוגיה סדורה לניתוח סוגיות ובחינת חלופות אפשריות לפתרון הבעיה. הדוחות וניירות העמדה שכתבתי התבססו על מגוון מקורות מידע ונתונים והובילו לפיתוח שירותים שונים וכן לצעדי רגולציה וחקיקה. 

פיתוח מוצרים

מייעצת ומלווה פיתוח מוצרים

אני עוסקת בתחומי הפיננסים במשך כ-15 שנה ומכירה היטב את החברות, המוצרים והשירותים שפעלו ופועלים כיום בישראל ובעולם. לאורך השנים התנסיתי בפיתוח כמה מוצרים ושירותים בתפקידי השונים וליוויתי פיתוח שירותים שונים כיועצת עצמאית. השילוב של הבנת המגמות בשוק, היכרות עמוקה עם הרגולציה, הבנת הכשלים בשוק וזיהוי הקשיים של צרכנים רבים מסייעים לדייק את תהליך פיתוח המוצר או השירות שלכם ולחסוך לכם זמן וכסף.